Skautský ples ve Starém Lískovci – 18. února 2006

První vlna srazu (26D + 91) byla v 18.30 na Osové. Odtud jsme se společně vydali do tělocvičny, kde se konal ples. Druhá vlna dorazila asi o půl hodiny později, ale bylo nás tolik, že jsme měli co dělat, abysme se kolem stolů, které jsme měli zamluvené, vešli! A jak jsme se bavili? Výborně! Viki dokonce vyhrála první místo v „židličkované“! Velký úspěch také sklidila tombola – například Vojťák vyhrál obrovský obložený tác… a protože už asi všem kručelo v břiše, vrhli se na něj (na ten tác :-)) a Vojťák mohl být rád, že alespoň ochutnal! V sále bylo strašný horko a pěkně vydejchanej vzduch! Proto někteří „zapomněli“ na to, že jsou ve společenském oblečení a šli se zchladit ven do sněhu… Hudba přestala hrát něco po druhé hodině ranní, a protože už jsme byli úplně utancovaní a unavení, jeli jsme domů spinkat do svých postýlek.

Danka

Sobota 20. 4. ’24