Na dno – 28. 4. – 1. 5. 2007

Vážená paní, vážený pane,
je mou milou povinností Vám oznámit, že jste se stal jedním z mála výherců naší jedinečné soutěže o exluzivní zájezd na Karibské ostrovy, kde strávíte sluncem prozářené 4 dny.
Rozhodně se nebudete nudit!
Na programu bude jak opalování se na mořské pláži či u bazénu, tak i dobrodružné výlety po domorodci osídlených ostrovech, koupání v azurovém moři, potápění se u korálových útesů a především nebudou chybět vtipem a smíchem naplněné večery v hotelovém amfiteátru.
Proto nepromarněte tuto jedinečnou nabídku a za pouhých 250,– Kč se s námi vydejte za krásami střední Ameriky.
Poplatek zahrnuje cestu letadlem i lodí. Samozřejmě v 1. třídě – vše pro váš komfort a pohodlí. Dále pak je zajištěno ubytování v nově vybudovaném hotelu***** (all inclusive) na pobřeží ostrova sv. Lucie s plnou penzí. Sraz k odjezdu je 28. 4. 2007 ve vestibulu brněnského hlavního vlakového nádraží. Čas srazu bude upřesněn. Návrat tamtéž kolem úterního oběda. Už nám zbývá jen upozornit, že poletíte letadlem, kde je omezená váha zavazadla na jednoho cestujícího. Proto se laskavě zabalte tak, aby hmotnost vašeho batohu nepřesahovala 8 kg. Předejdete tak zbytečným problémům při odbavování.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání právě s Vámi!

MAWIPO

R.S.V.P. az.na.dno@seznam.cz

Bude však vše tak růžové jak se zdá? Nemůže se nádherný výlet změnit v nervydrásající situaci, kde si možná šáhnete až na dno svých sil?
Uvidíte sami!

Pátek 19. 4. 2024