Salesiánský ples

V sobotu 20. 1. 2007 jsme se rozhodli rozhýbat své končetiny a tanečně se připravit na tradiční skautský ples v Lískovci. Tento večer se Starobrňáci zúčastnili mládežnického plesu, který se konal v salesiánské oratoři v Žabinách.
K tanci nám hrála kapela Kanci paní domácí, večer zpestřila i skupina tanečnic v roztrhaných šatech a ladně se pohybující tanečník.
Zlatým hřebem byla tombola, kde se kromě spousty knih z nakladatelství Portál mohl vyhrát smeták, plácačka na muchy, nebo salám. Náš stůl měl jako obvykle štěstí na ceny, takže se Danka může pyšnit knížkou STOP nadváze a já si mám aspoň čím čistit zuby. Pasta Colgate mně opravdu udělala radost :-). Nadšen z výhry byl i nějaký student, který si odnášel knihu Matkou ve 40. Je to určitě hodnotný dar do tomboly, protože celé osazenstvo sálu se skládalo prakticky jen ze studentů a absolventů BiGy (= elitní škola, prestižní víceleté gymnázium :-)).
Celý večer jsme završili návštěvou u „okýnka“, kde jsme ochutnali něco málo z nepřeberného množství lahodných zákusků za výhodnou cenu.

Viki

Středa 24. 4. ’24