Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.
Obě strany předchozí revize Předchozí verze Následující verze | Předchozí verze Následující verze Obě strany příští revize | ||
puntik:harmonogram [j. n. Y H.i] Vojťák |
puntik:harmonogram [j. n. Y H.i] Vojťák |
||
---|---|---|---|
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
=======Harmonogram jednotlivých skupin======== | =======Harmonogram jednotlivých skupin======== | ||
+ | Nakonec to vychází, že stihnou rozjezd 23:06 na Kraváku. Můžem to podle původního plánu posunout o tu půlhodinu, ale to bychom tam museli na začátek něco přesně na 30 min dát. Harmonogramy jsou uzpůsobené trol. 39, kterým se dostanou z bigy, a rozjezdem 89, kterým se dostanou na Kravák. jestli tyto spoje nepojedou, jsme v pr****. | ||
**[[skupiny|Harmonogram jednotlivých skupin]]** | **[[skupiny|Harmonogram jednotlivých skupin]]** | ||
- | **[[stanoviste|Harmonogram stanovišť]]** | + | **[[stanov|Harmonogram stanovišť]]** |
- | + | ||
- | Skupina začínající na Leitnerce: | + | |
- | - 18:45 - 18:55 1. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 10min cesta) | + | |
- | - 19:25 - 19:35 2. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta) OK | + | |
- | - 20:10 - 20:20 3. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 5min cesta) | + | |
- | - 20:45 - 20:55 4. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů) OK | + | |
- | - 21:30 - 21:40 5. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta) OK | + | |
- | - 22:25 - 22:35 6. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 45min cesta...nebo opět odvoz autem?) | + | |
- | - 23:35 - sraz na Kraváku | + | |
- | + | ||
- | Skupina začínající na Biskupské: | + | |
- | - 18:45 - 18:55 1. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta) | + | |
- | - 19:30 - 19:35 2. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | + | |
- | - 20:05 - 20:15 3. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů) | + | |
- | - 20:50 - 20:55 4. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta) | + | |
- | - 21:45 - 21:55 5. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta) | + | |
- | - 22:20 - 22:30 6. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 40min cesta) | + | |
- | + | ||
- | Skupina začínající na Žluťáku: | + | |
- | - 18:40 - 18:50 1. stanoviště Žluťák (úkol: 30min + 5min cesta) | + | |
- | - 19:20 - 19:30 2. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů) | + | |
- | - 20:05 - 20:10 3. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta) | + | |
- | - 21:00 - 21:10 4. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta) | + | |
- | - 21:30 - 21:40 5. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 10min cesta) | + | |
- | - 22:10 - 22:20 6. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 45min cesta) | + | |
- | + | ||
- | Skupina začínající na Obilňáku: | + | |
- | - 18:30 - 18:40 1. stanoviště Obilňák (úkol: 35min - Atom: musíš mít něco na zdržení pro 1. a 5. skupinu + 15min cesta autem - plno semaforů) | + | |
- | - 19:25 - 19:30 2. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta) | + | |
- | - 20:20 - 20:30 3. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta) | + | |
- | - 20:50 - 21:00 4. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 15min cesta) | + | |
- | - 21:35 - 21:40 5. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta + něco na zdržení 25min) | + | |
- | - 22:40 - 22:50 6. stanoviště Žluťák (úkol: 30min + 20min cesta) | + | |
- | + | ||
- | Skupina začínající na Červeňáku: | + | |
- | * 18:25 Sraz na křižovatce ulic Foustkova a Havlíčkova (u Míráku) - naložení do auta, odvoz 20min. | + | |
- | - 18:45 - 18:50 1. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta + něco na zdržení 20min) | + | |
- | - 20:00 - 20:10 2. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta) | + | |
- | - 20:30 - 20:40 3. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 5min cesta) | + | |
- | - 21:05 - 21:10 4. stanoviště Biskupská (úkol: max. 25min se vším + 10min cesta) | + | |
- | - 21:50 - 22:00 5. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | + | |
- | - 22:30 - 22:40 6. stanoviště Obilňák (úkol: 35min - Atom: musíš mít něco na zdržení pro 1. a 5. skupinu + 25min cesta) | + | |