Toto je starší verze dokumentu!
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_threads::handle($match, $state, $pos, &$handler) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::handle($match, $state, $pos, Doku_Handler $handler) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/threads.php on line
18
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_threads::render($mode, &$renderer, $data) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::render($format, Doku_Renderer $renderer, $data) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/threads.php on line
18
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_comments::handle($match, $state, $pos, &$handler) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::handle($match, $state, $pos, Doku_Handler $handler) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/comments.php on line
78
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_comments::render($mode, &$renderer, $status) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::render($format, Doku_Renderer $renderer, $data) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/comments.php on line
78
Harmonogram jednotlivých skupin
Skupina začínající na Leitnerce:
18:45 - 18:55 1. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 10min cesta)
19:25 - 19:35 2. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta) OK
20:10 - 20:20 3. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 5min cesta)
20:45 - 20:55 4. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů) OK
21:30 - 21:40 5. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta) OK
22:25 - 22:35 6. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 45min cesta…nebo opět odvoz autem?)
23:35 - sraz na Kraváku
Skupina začínající na Biskupské:
18:45 - 18:55 1. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta)
19:30 - 19:40 2. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 5min cesta)
20:05 - 20:15 3. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů)
20:50 - 21:00 4. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta)
21:45 - 21:55 5. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta)
22:20 - 22:30 6. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 40min cesta)
Skupina začínající na Žluťáku:
18:40 - 18:50 1. stanoviště Žluťák (úkol: 30min + 5min cesta)
19:20 - 19:30 2. stanoviště Obilňák (úkol: 25min + 15min cesta autem - plno semaforů)
20:05 - 20:15 3. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta)
21:00 - 21:10 4. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta)
21:30 - 21:40 5. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 10min cesta)
22:10 - 22:20 6. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 45min cesta)
Skupina začínající na Obilňáku:
18:30 - 18:40 1. stanoviště Obilňák (úkol: 35min - Atom: musíš mít něco na zdržení pro 1. skupinu + 15min cesta autem - plno semaforů)
19:25 - 19:35 2. stanoviště Červeňák (úkol: 35min + 15min cesta)
20:20 - 20:30 3. stanoviště Rondo (úkol: max. 20min + 5min cesta)
20:50 - 21:00 4. stanoviště Leitnerka (úkol: max. 25min + 10min cesta)
21:30 - 21:40 5. stanoviště Biskupská (úkol: max. 30min se vším + 10min cesta)
22:15 - 22:25 6. stanoviště Žluťák (úkol: 30min + 45min cesta)
Skupinu začínající na červeňáku by vzal autem pan Očko třeba z Kraváku.
Pozn. pro Úvod: Z Bigy jede trol. 39 v 18:23, ten by měli stihnout.
Trasa busu 89 (dala bych jim do obálky několik takovýchto rozjezdů - jako s různými cílovými stanicemi, aby se sami rozhodli, jak se tam chcou dostat):
Hlavní nádraží 23:30
Česká 23:32
Komenského náměstí 23:33
Obilní trh 23:34
Úvoz 23:35
Všetičkova 23:35
Náměstí Míru 23:36