Toto je starší verze dokumentu!
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_threads::handle($match, $state, $pos, &$handler) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::handle($match, $state, $pos, Doku_Handler $handler) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/threads.php on line
18
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_threads::render($mode, &$renderer, $data) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::render($format, Doku_Renderer $renderer, $data) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/threads.php on line
18
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_comments::handle($match, $state, $pos, &$handler) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::handle($match, $state, $pos, Doku_Handler $handler) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/comments.php on line
78
Warning: Declaration of syntax_plugin_discussion_comments::render($mode, &$renderer, $status) should be compatible with DokuWiki_Syntax_Plugin::render($format, Doku_Renderer $renderer, $data) in
/pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/syntax/comments.php on line
78
Harmonogram jednotlivých skupin
Harmonogram jednotlivých skupin
Harmonogram stanovišť
Pozn. pro Úvod: Z Bigy jede trol. 39 v 18:23, ten by měli stihnout.
Trasa busu 89 (dala bych jim do obálky několik takovýchto rozjezdů - jako s různými cílovými stanicemi, aby se sami rozhodli, jak se tam chcou dostat):
Hlavní nádraží 23:00
Česká 23:02
Komenského náměstí 23:03
Obilní trh 23:04
Úvoz 23:05
Všetičkova 23:05
Náměstí Míru 23:06