Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.
Následující verze | Předchozí verze Poslední revize Obě strany příští revize | ||
puntik:skupiny [j. n. Y H.i] Vojťák vytvořeno |
puntik:skupiny [j. n. Y H.i] Vojťák |
||
---|---|---|---|
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
======Harmonogramy jednotlivých skupin======= | ======Harmonogramy jednotlivých skupin======= | ||
- | Skupina začínající na Leitnerce: | + | Skupina začínající na Leitnerce: |
- 18:45 - 18:55 1. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 10min cesta) | - 18:45 - 18:55 1. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
- 19:25 - 19:35 2. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 15min cesta) | - 19:25 - 19:35 2. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 15min cesta) | ||
Řádek 9: | Řádek 9: | ||
- 23:05 - sraz na Kraváku | - 23:05 - sraz na Kraváku | ||
- | Skupina začínající na Biskupské: | + | Skupina začínající na Biskupské: |
- 18:45 - 18:55 1. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 10min cesta) | - 18:45 - 18:55 1. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 10min cesta) | ||
- 19:25 - 19:35 2. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | - 19:25 - 19:35 2. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
Řádek 16: | Řádek 16: | ||
- 21:35 - 21:45 5. stanoviště Rondo (úkol: 20min + 5min cesta) | - 21:35 - 21:45 5. stanoviště Rondo (úkol: 20min + 5min cesta) | ||
- 22:05 - 22:15 6. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 20min cesta – rozjezd v 23:00) | - 22:05 - 22:15 6. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 20min cesta – rozjezd v 23:00) | ||
+ | - 23:05 - sraz na Kraváku | ||
- | Skupina začínající na Žluťáku: | + | Skupina začínající na Žluťáku: |
- 18:40 - 18:50 1. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | - 18:40 - 18:50 1. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
- 19:20 - 19:30 2. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 20min cesta autem - plno semaforů, zdržovat) | - 19:20 - 19:30 2. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 20min cesta autem - plno semaforů, zdržovat) | ||
Řádek 24: | Řádek 25: | ||
- 21:30 - 21:40 5. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 10min cesta) | - 21:30 - 21:40 5. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
- 22:10 - 22:20 6. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 20min cesta) | - 22:10 - 22:20 6. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 20min cesta) | ||
+ | - 23:05 - sraz na Kraváku | ||
- | Skupina začínající na Obilňáku: | + | Skupina začínající na Obilňáku: |
- 18:30 - 18:40 1. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 15min na zdržení + 15min cesta autem - plno semaforů) | - 18:30 - 18:40 1. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 15min na zdržení + 15min cesta autem - plno semaforů) | ||
- 19:25 - 19:35 2. stanoviště Červeňák (úkol: 30min + 15min cesta) | - 19:25 - 19:35 2. stanoviště Červeňák (úkol: 30min + 15min cesta) | ||
Řádek 32: | Řádek 34: | ||
- 21:30 - 21:40 5. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 10min cesta) | - 21:30 - 21:40 5. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 10min cesta) | ||
- 22:10 - 22:20 6. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 20min cesta) | - 22:10 - 22:20 6. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 20min cesta) | ||
+ | - 23:05 - sraz na Kraváku | ||
- | Skupina začínající na Červeňáku: | + | Skupina začínající na Červeňáku: |
* 18:25 Sraz na křižovatce ulic Foustkova a Havlíčkova (u Míráku) - naložení do auta, odvoz 20min. | * 18:25 Sraz na křižovatce ulic Foustkova a Havlíčkova (u Míráku) - naložení do auta, odvoz 20min. | ||
- 18:45 - 18:55 1. stanoviště Červeňák (úkol: 30min + 15min cesta) | - 18:45 - 18:55 1. stanoviště Červeňák (úkol: 30min + 15min cesta) | ||
Řádek 41: | Řádek 44: | ||
- 21:20 – 21:30 5. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | - 21:20 – 21:30 5. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
- 22:00 - 22:10 6. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 15min něco na zdržení + 20min cesta | - 22:00 - 22:10 6. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 15min něco na zdržení + 20min cesta | ||
+ | - 23:05 - sraz na Kraváku | ||
+ | Skupina začínající u Ronda: | ||
+ | - 18:50 - 19:00 1. stanoviště Rondo (úkol: 20min + 5min cesta) | ||
+ | - 19:20 - 19:30 2. stanoviště Leitnerka (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
+ | - 20:00 - 20:10 3. stanoviště Biskupská (úkol: 25min se vším + 10min cesta) | ||
+ | - 20:45 - 20:55 4. stanoviště Žluťák (úkol: 25min + 10min cesta) | ||
+ | - 21:25 - 21:35 5. stanoviště Obilňák (úkol: 20min + 15min cesta autem - plno semaforů) | ||
+ | - 22:05 - 22:15 6. stanoviště Červeňák (úkol: 30min + 10-15min pomoc při balení + 10min cesta autem na Kravák) |