Warning: Declaration of action_plugin_discussion::register(&$contr) should be compatible with DokuWiki_Action_Plugin::register(Doku_Event_Handler $controller) in /pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/action.php on line 0
puntik:system [Roverská Wiki]

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


puntik:system

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
puntik:system [j. n. Y H.i]
Vojťák
puntik:system [j. n. Y H.i] (aktuální)
Vojťák
Řádek 1: Řádek 1:
 ========Systém hry======= ========Systém hry=======
- * Máte před sebou 7 let neštěstí. Situace může být však mnohem horší, pokud se vám nepodaří rozbité zrcadlo opět složit. ​+  ​* Máte před sebou 7 let neštěstí. Situace může být však mnohem horší, pokud se vám nepodaří rozbité zrcadlo opět složit. ​
  
- * Během těchto let můžete získat střepy zrcadla a dolary, které se vám budou hodit v sedmém roce. +  ​* Během těchto let můžete získat střepy zrcadla a dolary, které se vám budou hodit v sedmém roce. 
  
- * Na cestě můžete navštívit také mezistanoviště,​ kde si jen vezmete nebo opíšete dohromady 4 zprávy. Tyto se vám budou také hodit až v posledním roce.+  ​* Na cestě můžete navštívit také mezistanoviště,​ kde si jen vezmete nebo opíšete dohromady 4 zprávy. Tyto se vám budou také hodit až v posledním roce. Na mezistanoviště nemusí jít celá skupina, min. však 2 lidi. Polohu mezistanoviště dostanete vždy po splnění úkolu v jednotlivých letech.
  
- * Časové brány do jednotlivých let se otevírají vždy pouze na krátký čas, a to takto:+  ​* Časové brány do jednotlivých let se otevírají vždy pouze na krátký čas, a to takto:
   - 18:45 - 18:55 1. rok   - 18:45 - 18:55 1. rok
   - 19:25 - 19:35 2. rok   - 19:25 - 19:35 2. rok
Řádek 17: Řádek 17:
 Proto v tuto dobu buďte na příslušném místě. Proto v tuto dobu buďte na příslušném místě.
  
- * První stanoviště se nachází NA BISKUPSKÉ 5.+  ​* První stanoviště se nachází NA BISKUPSKÉ 5.
puntik/system.1234287770.txt.gz · Poslední úprava: j. n. Y H.i autor: Vojťák