Warning: Declaration of action_plugin_discussion::register(&$contr) should be compatible with DokuWiki_Action_Plugin::register(Doku_Event_Handler $controller) in /pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/action.php on line 0
puntik:system [Roverská Wiki]

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


puntik:system

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
puntik:system [j. n. Y H.i]
Vojťák
puntik:system [j. n. Y H.i] (aktuální)
Vojťák
Řádek 4: Řádek 4:
   * Během těchto let můžete získat střepy zrcadla a dolary, které se vám budou hodit v sedmém roce.    * Během těchto let můžete získat střepy zrcadla a dolary, které se vám budou hodit v sedmém roce. 
  
-  * Na cestě můžete navštívit také mezistanoviště,​ kde si jen vezmete nebo opíšete dohromady 4 zprávy. Tyto se vám budou také hodit až v posledním roce.+  * Na cestě můžete navštívit také mezistanoviště,​ kde si jen vezmete nebo opíšete dohromady 4 zprávy. Tyto se vám budou také hodit až v posledním roce. Na mezistanoviště nemusí jít celá skupina, min. však 2 lidi. Polohu mezistanoviště dostanete vždy po splnění úkolu v jednotlivých letech.
  
   * Časové brány do jednotlivých let se otevírají vždy pouze na krátký čas, a to takto:   * Časové brány do jednotlivých let se otevírají vždy pouze na krátký čas, a to takto:
puntik/system.1234287781.txt.gz · Poslední úprava: j. n. Y H.i autor: Vojťák