Warning: Declaration of action_plugin_discussion::register(&$contr) should be compatible with DokuWiki_Action_Plugin::register(Doku_Event_Handler $controller) in /pub/skautwa/skaut1stredisko.cz/web/rs/wiki/lib/plugins/discussion/action.php on line 0
wiki:start [Roverská Wiki]

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


wiki:start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
wiki:start [j. n. Y H.i]
Vojťák
wiki:start [j. n. Y H.i] (aktuální)
Vojťák
Řádek 1: Řádek 1:
-====== Návod k Roverskou ​Wiki ======+====== Návod k Roverské ​Wiki ====== 
  
 ===== Co to je Wiki? ===== ===== Co to je Wiki? =====
  
-  * Wiki je souhrnné označené pro moderní technologii volně editovatelného obsahu internetových stránek+  * Wiki je souhrnné označení pro moderní technologii volně editovatelného obsahu internetových stránek.
   * Pár podrobností o technologii této Wiki se můžete dočíst v sekci o [[wiki:​dokuwiki|DokuWiki]] (anglicky).   * Pár podrobností o technologii této Wiki se můžete dočíst v sekci o [[wiki:​dokuwiki|DokuWiki]] (anglicky).
   * Více o tom, na co Wiki jsou a jak se s nimi pracuje, se můžete dočíst na [[http://​cs.wikipedia.org/​wiki/​Wiki|wikipedii]].   * Více o tom, na co Wiki jsou a jak se s nimi pracuje, se můžete dočíst na [[http://​cs.wikipedia.org/​wiki/​Wiki|wikipedii]].
-  * Můžete si vyzkoušet vytvořit několik pokusných stránek na [[playground:​playground|pískovišti]],​ možná si ale předtím projděte [[wiki:​navod]] (nebo anglickou [[wiki:​syntax]]).+  * Můžete si vyzkoušet vytvořit několik pokusných stránek na [[playground:​playground|pískovišti]],​ možná si ale předtím projděte [[wiki:​navod|návod]] (nebo anglickou [[wiki:​syntax]]). 
 + 
 + 
  
 ===== Účty a přístup ===== ===== Účty a přístup =====
  
-  * Účet na Wiki si můžete vytvořit, ​když to uznáte za vhodné.+  * Účet na Wiki si můžete ​snadno [[http://​rs.skaut1stredisko.cz/​wiki/​doku.php?​do=register|vytvořit]]jakmile ​to uznáte za vhodné.
   * Na uvedenou e-mailovou adresu vám bude zasláno heslo, které použijete v přihlašovacím formuláři (kdykoliv si jej můžete samozřejmě změnit).   * Na uvedenou e-mailovou adresu vám bude zasláno heslo, které použijete v přihlašovacím formuláři (kdykoliv si jej můžete samozřejmě změnit).
   * Tímto získáte základní uživatelská práva, budete moci prohlížet a upravovat stránky v základní úrovni.   * Tímto získáte základní uživatelská práva, budete moci prohlížet a upravovat stránky v základní úrovni.
-  * Pokud budete (třeba z důvodu organizace nějaké akce) potřebovat vytvořit neveřejnou sekci (jmenný prostor), kontaktujte administrátora (Vojťáka).+  * Pokud budete (třeba z důvodu organizace nějaké akce) potřebovat vytvořit neveřejnou sekci (tzv. jmenný prostor), kontaktujte administrátora (Vojťáka).
wiki/start.1182455823.txt.gz · Poslední úprava: j. n. Y H.i (upraveno mimo DokuWiki)