Jarní prázdniny v Beskydech – 28. 2. – 6. 3. 2004

Ríša:
Nazdar roveři, zvu Vás tímto na jarní prázdniny do stylového stavení ve vesničce Tichá v podhůří Beskyd (fantastické prostředí!!!). Jako přípravku doporučuji prostudovat přiložené texty od skautské kapacity br. Fetiška. Diskuse nad těmito tématy bude součástí programu.

Vašek:
Protože jsem od účastníků nedostal žádné písemné povídání o akci, dovolím si udělat komentář já. Dle fotografií se jednalo o prostředí skutečně nevšední. Spalo se v Gurudvaře a Čajobusu. Strava byla sytá, bezmasá, prý i chutná. Slabší jedinci si absenci masa v jídelníčku vynahrazovali studováním reklamních letáků a tajnými návštěvami u řezníka. Seznámení s hostitelem a cestovatelem Pavlem Kneblem v sobě skrývalo určitá rizika, ne ve všem je tento člověk asi hoden následování. Zasněžené Beskydy lákaly účastníky k projížďkám na běžkách, další program je zahalen rouškou tajemství. Že asi všechno nedopadlo tak, jak se plánovalo, to účastníci vědí. Doufám jen, že o této akci platí úsloví, „Co nás nezničí, to nás posiluje“. Kéž by tomu tak bylo!

Pátek 19. 4. 2024
svátek má Rostislav