Znak Junáka

91. roverský kmen střediska “Řehoře Mendla” Brno

Kerberos

Znak roverů

Úvod
O nás
Akce
Články
Citáty
Hry
Fotky
Odkazy


RSS kanál [?]
Přidej na Google.cz
Přidej na Seznam.cz


Valid HTML 4.01 Transitional

Silvestr Havlíčkova Borová – 28. 12. 2005 – 2. 1. 2006

Stejně jako loni i letos jsme jeli s roverama oslavit Silvestra do Havlíčkovy Borové, ale na rozdíl od minule teď bylo hodně sněhu… Jo a jeli jsme tam autem. Danielin ochotný bratr Jožin nám totiž nabídl svůj fantastický „vůz“ (a takové nabídky se přece neodmítají), ale nebylo to tak snadné. Museli jsme překecat rodiče od Nerušilů a najít místo na parkování. Ale to bychom nebyli skauti, kdybychom si nakonec neporadili.
Zaparkovali jsme tedy hned za značkou Zákaz zastavení. Naštěstí páni policajti stojící vedle byli tak hodní (možná tak nevšímaví), že nás nechali naložit do auta všechny baťohy, boby… Prostě vše, co je potřeba na takovej silvestr. Za dvě hoďky už jsme míjeli auto Müllnerů, kteří nám jeli naproti, měli totiž strach, že zapadneme, ale nakonec zapadli oni sami.
Nebylo to však naposled, co jsme se váleli smíchem. Například v neděli, když jsme poobědvali, objevily se v hale tři důchodky, že prý na faře každou neděli čekají na mši sv., aby nemusely mrznout v kostele. Daniela neváhala a hned se jich ujala. Začala jim nabízet cukroví, buchty a čaje, ale ani jedna z nich neprojevila větší zájem. Danka se však nenechala jen tak odbýt a dál jim nabízela různé pochoutky. Načež jedna paní se zvedla a začala na Danielu křičet, že když řekla ne, že to znamená, že nechce a že ji nikdo nebude omezovat!!! No prostě sranda.
Tenhle silvestr byl úplně fantastický, ale i hodně náročný. Ani si nedovedete představit, jak je náročné každodenní bobování, sáňkování, neckování, snowboardování…

Peťa


Zpět o úroveň výš

Neděle 23. 6. ’24
svátek slaví Zdeňka

Sedmý citát
Skupina, Tým, Společenství

Honzova prezentace: Rovering (PPT)

„Sociogram“ roverské skupiny

Roverská Wiki

Kalendář

DiskusLog
přehled diskusí

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 12. června 2018 ve 21.31