Exit 2008 – 16. 5. 2008 – Rychlé šípy

Je to nečestné a nesportovní? Losna nebo Mažňák? Umíte mlčet jako bobřík? Co váš modrý život? Předběhnete Rychlonožku? Může Bublina prasknout? Jak často čtete TAM-TAM? Co se žlutým špendlíkem? Dokážete udělat svět lepším? A na kolik procent? A co na to Jan Tleskač?

Na letosni EXIT (jako i na ten lonsky) jsme sli s ambicemi na nejlepsi umisteni. Coz se (stejne jako loni) nestalo:) Ale myslim, ze porekadlo „Dulezite je zucastnit se a ne vyhrat“ tu platilo dvoj az trojnasob.

Prvni cast byla z meho pohledu hodne ubehana. Ale originalitou zapletek jsem to ani nevnimal. Jako tym jsme kooperovali pres centralu na Mendlaku, kterou obyval operator Upyr s pohotove otevrenym formularem na zadavani kodu. Takovou zajimavost z pasovani krabice na Spilberk. Vojtak objevil, ze brana ze zapadni strany hradu byla pootevrena, takze se pod ni dalo prolezt i s krabici a pak po hradbach a chodbou dojit asi na vzdalenost 30 metru od ciloveho orga bez nejakeho vyruseni. Skaut instruktor je holt vynalezavy, ze Vojtaku:) Jinak me zadny z ukolu, ktere jsem plnil nejak vic nezklamaly ani neprekvapily. (tim davam misto nekomu dalsimu z tymu, ktery by me doplnil, hm?:))

Druhou cast bych radeji popsal v bodech (resp. novych poznatcich):

• Zmatenost v deji
  • Divadlo „Pohreb Bubliny IV. generace“
  • Hlas docela rezonuje (nekteri by se proste kelimkama ani nepozdravili…)
  • Velice dobry rozptylujici prvek „Komiks“, hodne jsme se nasmali. Doufam, ze organizatori nektere oskenuji a budou prezentovat:)
  • Bourka pomaha moralce tymu
  • Pisnicky take
  • Upyr nerad ji zeleninu

Bohuzel jsme se nedostali pres Losnu ani Maznaka, coz me docela mrzi, protoze ten vyhled na Brno mohl byt opravdu dobrej. Tim bych chtel organizatorum hodne podekovat za dobre naplanovany a jeste lepe prozity vecer. Dulezita byla atmosfera. A atmosfera Stinadel je v nocnim Brne citit na kazdem kroku… Zluty spendlik budu nosit hrde.

Takze naposled za cely tym dekuji, ze jsme se tohoto mohli ucastnit.
Za Kerberos Vlki alias Jarka Metelka.

Mimochodem, co by na to rekl Jan Tleskac?:)

Více o týmové městské hře Exit na http://exit.gdi.cz/2008/.

Sobota 27. 4. ’24
svátek slaví Jaroslav