Znak Junáka

91. roverský kmen střediska “Řehoře Mendla” Brno

Kerberos

Znak roverů

Úvod
O nás
Akce
Články
Citáty
Hry
Fotky
Odkazy


RSS kanál [?]
Přidej na Google.cz
Přidej na Seznam.cz


Valid HTML 4.01 Transitional

Staré dobré časy

Co to jsou „Staré dobré časy“? To není jen doba, nad kterou si povzdechneme a věnujeme jí nostalgickou vzpomínku. Je to také soubor her z časů dávno minulých, které jsme hrávali coby jedenáctiletí skautíci a které by byla škoda zapomenout. Všechny ty skvělé hry, které jsme hrávali s nadšením a kvůli kterým jsme na schůzkách nechtěli dělat nic jiného. Hry, které jsme hráli jen za odměnu a vždy jsme je vítali hlasitým povykováním (které strašlivě otravovalo naše rádce a později i nás v rolích rádců).

A které hry mezi ně patří? Dám jich sem jen pár, ty, které jsme už stihli odehrát, další přibudou časem.

Lodě

Jedna z nejlegendárnějších Tygřích her vůbec, při které si za pomoci šestistěnné kostky stavíte svoje bitevní plavidla a válčíte se svými protivníky.

Zlatokop

Hra, při které proklínáte štěstí svých protivníků a žehráte na vlastní smůlu. Náhodnými tipy se strefujete do políček čtverečkovaného papíru a doufáte, že zrovna váš tip odhalí drahocenné diamanty či zlato.

Tužka

Skutečná klasika, která ve „Starých dobrých časech“ nemůže chybět. Všichni se ztratí z místnosti, jeden vevnitř zůstane a schová tužku na nejnepravděpodobnější místo, takže si ostatní můžou krk vykroutit v marné snaze přijít na to, kam ji zase strčil…

Sepsal Hyt


Diskuse k tématu (zatím žádný příspěvek):

Jméno:  Text: 

Zpět na Hry

Pátek 24. 5. 2024
svátek slaví Jana

Sedmý citát
Skupina, Tým, Společenství

Honzova prezentace: Rovering (PPT)

„Sociogram“ roverské skupiny

Roverská Wiki

Kalendář

DiskusLog
přehled diskusí

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 12. června 2018 ve 21.31